Kyle Andes (Canton), McKendree

Matthew Anthenet (Sandwich), Clarke

Sean Baker (Harlem), Judson

Steven Balachowski (Notre Dame), Robert Morris Chicago

AJ Balich (Richards), St. Ambrose

Therman Banks, III (Conant), Robert Morris Chicago

Jeff Bartos (Palatine), McKendree

Richard Bennett (North Boone), Lindenwood

Zack Berndl (Plainfield North), Indiana Tech

Oliver Bodkins (Triad), Lindenwood

Livio Bolzon (Whitney Young), Lindenwood

Kyle Brewer (Cahokia), McKendree

Peter Buchacz (Chicago), Robert Morris

Austin Bull (Harlem), Judson

Arturo Cadena (Taft), St. Francis

Eddie Cetwinski (Lincoln-Way Central), Lindenwood

Alex Clark (Taylorville), Calumet-St Joe

Kyle Clark (Yorkville), William Penn

Jonathaon Ciembronowicz (Boylan), McKendree

Cory Cook (Rock Island), Ashford

Clayton Cooper (Troy Triad), McKendree

Russell Deer (Bremen), St. Ambrose

Michael Dertz (Andrew), St. Francis

Dan Duplessis (Lockport), St. Francis

Matthew Eggert (Tinley Park), St. Francis

Colton Eining (Minooka), Calumet - St. Joe

Anthony Elion (Glenbard North), Lindenwood

Jake Epstein (Glenbrook North), Illinois State

Billy Foertsch (Brother Rice), Whitewater

Russell Foster (Chicago), Robert Morris

Thomas Frost (O'Fallon), McKendree

Billy Goodman (O'Fallon), McKendree

Marc Gonzalez (Taft), St. Francis

Danny Griskell (Sandburg), St. Francis

Alex Guglielmucci (Minooka), St. Francis

Chandler Hankins (Salem), McKendree

Tyler Heintzelman (Minooka), Clarke

Isaac Henderson (Lewistown), McKendree

Matthew Henry (Geneseo), St. Ambrose

Ryan Hernandez (Mt. Carmel), St. Ambrose

Eugene Herron III (Sauk Village), Calumet St Joe

Andre Holden (TF South), Robert Morris Chicago

Kody Hudjera (McHenry), McKendree

Joshua Hughlett (Carbondale), McKendree

John Isit (Lockport), St. Ambrose

Steven Jarvis (Freeburg), McKendree

Adam Jolly (Mount Vernon), McKendree

Patrick Karli (Lockport), St. Francis

Michael Kawa (Belleville East), McKendree

Zach Kendrick (Plainfield East), Vincennes University

Chris Kennedy (Gibault), Lindenwood

Zak Kluczynski, Robert Morris-Lake County

Kristofer Kosema (Minooka), CC of St. Joseph

Eric Kramer (Bolingbrook), Pikeville

Kyle Krol (Andrew), St. Ambrose

Nicholas Kross (Lincoln-Way Central), Robert Morris

Nick Kruml (Downers South), Whitewater

Matt Kuba (Reavis), Calumet-St Joe

Byron Lawson (Morgan Park), St. Francis

Cody Lenz (Guilford), Whitewater

Lowell Lynde IV (Elgin), Judson

Marcus Lockman (Markham), Robert Morris

Mark Loendorf (New Trier), St. Ambrose

Anthony Lunsford (Yorkville), Ashford

Scott Lyman (Joliet West), McKendree

Michael Maida (Minooka), Clarke

Samuel Marcotte (Kankakee), St. Francis

Shane Matejcak (Lockport), St. Francis

David McManus (Hall), St. Francis

Brandon McPherson (Mount Vernon), McKendree

JR Meagher (Hoffman Estates), Whitewater

Jonathan Melton (Belvidere) Ashford

Philip Meyer (Alton), Lindenwood

William Moody (Chicago), Calumet- St Joe

Ryan Mooney (Mt. Vernon), McKendree

Gio Montecinos (Bolingbrook), Pikeville

Jeffry Nichols (Tinley Park), St. Francis

Alex Noble (Plainfield North), McKendree

Sam Obernuefemann (Freeburg), Lindenwood

Ryan Olson (Oswego), Ohio State

Jacob Ottenfeld (Evergreen Park), St. Ambrose

Joshua Pacheco (St. Joseph), St. Francis

Thomas Pappa (Oswego), Lindenwood

Michael Partipilo (St. Patrick), Robert Morris

Justin Peakcock, Pikeville University

Matthew Pesavento (Joliet West), St. Francis

Derek Poole (Winnebago), Judson

Brett Pomeroy (Glenbrook North), Iowa

Mike Pruchnik (Lockport), St. Francis

Kyle Reese (St. Francis De Sales), William Penn

Michael Reines (Sycamore), Lindenwood

Brandon Rice (Belleville East), Lindenwood

Cory Rissman (Yorkville), William Penn

David Ritchie (Harvest Christian Academy), Judson

Taveon Roberson (TF South), St. Francis

Thomas Rotello (Guilford), St. Ambrose

Tyler Sadowski (Lake Park), Whitewater

Brandon Salazar (Minooka), Judson

David Santay (Mokena), St. Francis

Trenton Saucedo (Oswego), St. Francis

John Savoy (Morgan Park), Lindenwood

Mike Schmitt (Lake Zurich), Whitewater

Ty Sexton (Greenville), McKendree

Joey Slawinski (Richmond Burton), St. Ambrose

Tim Smolen (St. Patrick), St. Ambrose

Kyle Snyder (Marist), St. Ambrose

Vincent Spitzzeri (Plainfield North), Robert Morris

Nick Soto (Lake Park), Illinois State

Mikaid Stewart (O'Fallon), Lindenwood-Belleville

Peter Switalski (Marist), St. Francis

Blake Syron (Galesburg), St. Ambrose

Alec Tau (Lake Park), Illinois State

Anthony Tometz (Deerfield), Clarke

Jordan Towers (Hillcrest), Harvey

Jacob Townsend (Glenbrook North), Illinois State

Cody Uidl (Des Plaines), Robert Morris

Daniel Ullenbrauck (Skokie), Robert Morris

Justin Vandenburg (Lockport), St. Francis

Ken Vandewerken (Oak Lawn), St. Francis

Stephen Vaughn (Romeoville), St. Francis

Dakota Vostry (Romeoville), Robert Morris Chicago

Timothy Victor (Hebron), Calumet-St. Joe

Zach Wagner (Wauconda), Robert Morris

Tyler Wollenberg (Lincoln-Way West), St. Francis