Sonya Addison (Tinley Park), St. Ambrose

Alexis Anderson (Taft), RMU Chicago

Mikayla Auerswald (Guilford), Elmhurst

Taylor Bailey (Joliet West), McKendree

Courtney Bamberg (Freeport), Grand View

Elizabeth Barger (Collinsville), Maryville

Brooke Barges ( Elk Grove), RMU Orland Park

Sydney Barnes (Christian Life), Lindenwood

Hannah Barton (Stillman Valley), Lindenwood

Tashonna Bates (Rich South), RMU Orland Park

Elizabeth Beauchamp (Collinsville), Lindenwood

Ariel Beja (Lincoln-Way North), St. Francis

Renaqua Bell (Chicago), RMU Chicago

Beth Bogdanich (Reavis), Elmhurst

Julia Bond (Waubonsie Valley), Nebraska

E’lan Boyne-Page (Evergreen Park), Cardinal Stritch

Jamie Bratzke (Gurnee), Clarke

Brittany Breedlove (Oswego), St. Ambrose

Bobbi Jo Buhlman (St. Charles North), St. Ambrose

Kelsey Conrad (Taylorville), Lindenwood

Emily Consevage (Belleville West) McKendree

Sarah Crafton (Collinsville), Iowa Central

Kayla Crawford (United Township), St. Ambrose

Breanne Cura (Waubonsie Valley), Spalding

Erin Danosky (St. Charles East), Clarke

Kyler Ditmars (Oswego), RMU Orland Park

Haley Douglas (Oswego), St. Ambrose

Ariel Dowdy (Chicago), Alabama A&M

Alexis Dowell (Metea Valley) University of Central Missouri

Veronica Dreyfus (Waubonsie Valley), RMU Chicago

Samantha Drimalla (Belvidere), Iowa Central

Kayleigh Duff (Elk Grove), Grand View

Jessica Eberly (DeKalb), Nebraska

Kathleen Eldridge (Mascoutah), Lindenwood

Kayla Ewing (Hononegah), St. Ambrose

Lindsey Fogliasso (Salem), Marian

Courtney Fowler (Lockport), St. Francis

Shannon Franklin (Wauconda), Whitewater

Lexi Fuentes (Ottawa), St. Ambrose

Karissa Gino (Dundee-Crown), Whitewater

Hannah Godlewski (Joliet West), St. Ambrose

Fatima Gonzalez (Rolling Meadows), Elmhurst

Natalie Goodman (O’Fallon), Vanderbilt

Sarah Grable (Harlem), Clarke

Tiffani Graham (Taylorville), McKendree

Amber Granzow (Sterling), St. Ambrose

Marianna Guerrieri (Waubonsie Valley), Valparaiso

Barbie Gutwein (Palatine), Elmhurst

Samantha Hagerman (Harlem), McKendree

Jessica Halas (Schaumburg), St. Francis

Shelby Hall (Granite City), McKendree

Debra Harmon (Rich South), RMU Orland Park

Lauren Hart (Lansing), Calumet-St Joe

Dakotah Hazlewood (Rockford Lutheran) Stephen F. Austin

Sarah Heffron (Joliet West), St. Ambrose

Allison Heuer (St. Charles East), Lindenwood

Brandy Hoglund (Hoffman Estates), Robert Morris

Taylor Hoppe (Jefferson), Whitewater

Jessica Howell (Moline), Clarke

Brigitte Jacobs (Freeport) – University of Maryland Eastern Shore

Rachael Johnson (Chicago), North Carolina Central

Maddy Jouris (DeKalb), St. Ambrose

Destinee Kafka (Guilford), Whitewater

Amber Kantner (Salem), Lindenwood

Jordan Kasza (O’Fallon), Arkansas State

Caitlin Keith (Lake Park), St. Ambrose

Violet Kirk (Waubonsie Valley), Jackson State University

Sarah Klawitter (Evergreen Park), St. Francis

Robyn Konrad (Rolling Meadows), RMU Chicago

Kailey Kopacz (Oswego East), Robert Morris

Ashley Kouba (Reavis), Whitewater

Emily Koulis (Minooka), Marian University

Kayla Kurowski (Joliet West), RMU Orland Park

Paige Kwiatkowski (Plainfield South), Maryville

Allyson Lakota (Minooka), St. Francis

Morgan Lantvit (Bolingbrook), Pikeville

K’Lynn Lawver (Harlem), Clarke

Kendall Leahy (Lake Park), Judson

Jessica Ledbetter (Chicago), Alabama State

Autumn Lee (Plainfield Central), St. Francis

Samantha Lewis (Sterling), St. Ambrose

Sarah Littleton (Grayslake North), St. Francis (Pennsylvania)

Brooke Lodge (Moline), St. Ambrose

Katlyn Loesche (Belleville West), Lindenwood

Courtney Long (Neuqua Valley) University of Central Missouri

Dayna Mackie (Glendale Heights), Whitewater

Lanaea Malak (Lemont), Robert Morris

Shalonda Matthews (Lansing), RMU Chicago

Annaliese McClelland (Romeoville), Judson

Heather McCubbin (Minooka), RMU Orland Park

Nikki Mendez (Lockport), Youngstown State

Brittany Meyer (Rolling Meadows) Elmhurst

Sara Michalowicz (Glenbard East), St. Francis

Erin Michelfelder (O’Fallon), Lindenwood

Ashleigh Miller (Zion Benton), Whitewater

Felicia Montecinos (Bolingbrook), Pikeville

Ashley Montgomery (St. Charles North), St. Francis

Mercedes Munoz (Regina Dominican), Clarke

Jordan Newham (Metea Valley), Vanderbilt

Abby Nix (Lindenwood), Elk Grove

Katie Nork (Lincoln-Way West), St. Francis

Kayla O’Brien (Lincoln-Way North), Clarke

Allison O’Rourke (Pecatonia), Clarke

Gia Paolantino (Leyden), St. Ambrose

Natalie Pascual (Lansing), Calumet-St Joe

Ellie Paul (Lincoln-Way West), Maryville

Montana Pence (West Central), William Penn

Jackie Peters (Elk Grove), St. Ambrose

Erika Pimentel (Leyden), McKendree

Gracie Plese (Joliet West), St. Francis

Emily Plummer (Tinley Park), St. Francis

Giselle Poss (Oswego East), Vanderbilt

Nicole Powell (Sandburg), Vanderbilt

Sara Pulice (Lake Park), Judson

Tara Quinlan (Trinity), McKendree

Katelyn Radovich (Lincoln-Way West), RMU Orland Park

Abby Ragsdale (Oswego East), St. Francis

Kourtney Rodez (Morgan Park), North Carolina Central

Miranda Rodriguez (Boylan), St. Ambrose

Jen Rood (Jacobs), Clarke

Nora Russell (Minooka), Judson

Kristin Ruzicka (Plainfield East), Plainfield East

Liz Saffold (Hoffman Estates), Vanderbilt

Paige Setchell (Amboy), St. Ambrose

Sam Sayre (Lincoln-Way West), St. Francis

Megan Schmelter (Addison Trail), Elmhurst

Samantha Scroggin (Lakes), RMU Chicago

Jamie Sexauer (Lincoln-Way Central), St. Ambrose

Tayla Smith (Oregon), St. Ambrose

Haley Solberg (Belvidere North), Monmouth University

Alyssa Spiess (Tinley Park), Lindenwood

Randi Stone (Vernon Hills), McKendree

Rebecca Stricklin (Harrisburg), Maryville

Marissa Soverino (Lockport), Elmhurst

Katherine Sulaitis (St. Charles East), Valparaiso

Alex Sullivan (Grant), Whitewater

Megan Szczepanski (Lockport), Bellarmine
Brooke Tallard (Belvedere North), Judson

Holly Thomas (Kaneland), St. Ambrose

Nina Thompson (Chicago), Calumet-St Joe

Katelyn Thurnall (York), Elmhurst

Jordan Tirtilli (Morris), St. Francis

Clare Tobin (Boylan), St. Ambrose

Lauren Troha (Lockport), St. Francis

Nicole Troha (Lockport), St. Francis

Kyra Udziela (Lemont), St. Francis (Penn)

Katie Utsch (Lincoln-Way North), St. Francis

Brandi Underwood (DeKalb), Marian

Kodilee Underwood (DeKalb), Marian

Kierstin Vandenburg (Lockport), St. Francis

Luisa Velez (Resurrection), Robert Morris

Ronnie Villasenor (Lincoln-Way North), RMU Orland Park

Amanda Walker (Dundee-Crown), Judson

Asia Walker (Whitney Young), Grambling State

Abby Wallace (Romeoville), St. Francis

Kamisha Wallace (Marist), St. Ambrose

Allyson Ware (Lockport), Baker

Alison Warwick (Minooka), McKendree

Jessica Watkins (Proviso West), RMU Orland Park

Sarah Wille (Hoffman Estates), McKendree

Kayla Williams (Oswego), St. Francis

Taylor Wilmoth (Plainfield North), St. Francis

Lauren Wolski (Hinsdale South), Valparaiso

Briana Zabierek (Lockport), Nebraska

Bree Zimmerman (Harlem) University of Central Missouri